Praktyki w Hiszpanii

Praktyki zawodowe w Hiszpanii

Miło nam poinformować iż nasza szkoła otrzymała 305 606,27 PLN 💪 na realizację projektu praktyk zagranicznych pt. ”Doświadczenie zawodowe z Hiszpanii zmieni życie i otworzy umysł”. Projekt ten jest realizowany na zasadach Programu Erasmus+ w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.
W ramach projektu uczniowie ZSP wyjadą na 2-tygodniowe praktyki do Malagi w Hiszpanii🏝️🫶a nauczyciele przedmiotów zawodowych wezmą udział w tzw. Job Shadowing – obserwacji zajęć hiszpańskich kolegów/koleżanek w miejscu pracy 🤝🫶
Terminy praktyk są następujące:
1 grupa – 18.05.2024-01.06.2024
2 grupa – 01.06.2024-15.06.2024
W ramach projektu wszystko zostanie sfinansowane t.j. bilety lotnicze, koszty zakwaterowania, wyżywienia, uczestniczenia w programie kulturowym oraz przygotowawczym, kurs języka hiszpańskiego, wycieczki krajoznawcze podczas pobytu w Hiszpanii itd.
HISZPANIA CZEKA NA WAS🫶
Na praktyki zagraniczne do Malagi mogą wyjechać uczniowie mające w tym roku szkolnym praktyki zawodowe tzn. uczniowie wszystkich klas 3 i 4.
‼️Osoby zainteresowane proszone są o złożenie FORMULARZY zgłoszeniowych do dnia 09.01.2024 (wtorek) do godz.15.00. ‼️
Formularze są dostępne do odbioru u
👉pani H. Majkowskiej w sali nr 18
👉Kierownika szkolenia praktycznego p. W. Aksamit

Dokumentacja projektu

Skip to content