Stypendyści

NIECH SŁOWA PLATONA BĘDĄ ZAWSZE MOTTEM NASZYCH UCZNIÓW

Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi

Stypendyści z projektu "Rozwój CKZ w Powiecie Limanowskim" w roku szkolnym 2021/2022

  • W zawodzie technik hotelarstwa:  Woźniak Patrycja, Macuga Julia, Staszeczka Aleksandra, Trzepaczka Magdalena
  • W zawodzie technik logistyk: Filipiak Zuzanna, Złydach Małgorzata, Węgrzynowicz Łukasz
  • W zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych: Jakubiak Małgorzata, Banadyk Oliwia, Kozak Agnieszka, Malec Alicja
  • W zawodzie technik ekonomista: Sater Kinga, Walczak Ewelina, Budacz Magdalena, Kozyra Paulina

Stypendyści w roku szkolnym 2021/2022

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Patrycja Bożek – klasa IV TE
  • Paulina Kozyra – klasa III a TE/TL

Stypendium starosty

  • Frasunek Justyna – klasa IVTE
  • Gackowiec Kinga – klasa IVTE
  • Krzysztof Renata – klasa IVTE
  • Kowalczyk Alicja – klasa IVTE
  • Patrycja Bożek – klasa IV TE
  • Paulina Kozyra – klasa III a TE/TL

Stypendyści w roku szkolnym 2020/2021

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Surówka Zuzanna – klasa IV TH
  • Zapała Agata – klasa III TE/TL

Stypendium starosty

  • Frasunek Justyna – klasa IIITE
  • Gackowiec Kinga – klasa IIITE
  • Gardocki Piotr – klasa IIITE
  • Kowalczyk Alicja – klasa IIITE
  • Misiura Marta – klasa IIITE
  • Surówka Zuzanna – – klasa IVTH

Stypendyści w roku szkolnym 2019/2020

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Piotr Gardocki – klasa II TE/TH

Stypendium starosty

  • Piotr Gardocki II TE/TH
  • Kinga Gackowiec  II TE/TH
  • Patrycja Bożek  II TE/TH
  • Zofia Wójcik  III TH
  • Julia Smreczak IV TE
  • Anna Zasadni  IV TE

Stypendyści w roku szkolnym 2018/2019

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Barbara Zając IV TE/TŻiUG

Stypendium starosty

  • Justyna Malec IV TE/TŻiUG
  • Patrycja Malec IV TE/TŻiUG
  • Justyna Nowak IV TE/TŻiUG
  • Monika Drąg IV TE/TŻiUG

Stypendyści w roku szkolnym 2017/2018

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Barbara Zając III TE/TŻiUG

Stypendium starosty

  • Łucja Jackowiec III TE/TŻiUG
  • Patrycja Malec III TE/TŻiUG
  • Justyna Nowak III TE/TŻiUG
  • Monika Drąg III TE/TŻiUG

Stypendyści w roku szkolnym 2016/2017

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Barbara Zając II TE/TŻiUG

Stypendium starosty

  • Justyna Malec II TE/TŻiUG
  • Patrycja Malec II TE/TŻiUG
  • Justyna Nowak II TE/TŻiUG
  • Katarzyna Latawiec IV TOT/TŻiUG
  • Sabina Krzysztof IV TOT/TŻiUG

Stypendyści w roku szkolnym 2015/2016

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Karolina Malec IV TE/TL

Stypendium starosty

  • Ewelina Gacek IV TH
  • Marzena Lis IV TH
  • Dorota Cież IV TH
  • Monika Dudzik IV TE/TL
  • Kinga Kowalczyk IV TE/TL
  • Katarzyna Latawiec III TŻ/TOT

Stypendyści w roku szkolnym 2014/2015

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Karolina Malec III TE/TL

Stypendium starosty

  • Ewelina Gacek III TH
  • Marzena Lis III TH
  • Monika Dudzik III TE/TL
  • Kinga Kowalczyk III TL/TE
  • Dorota Cież III TH

Stypendyści w roku szkolnym 2013/2014

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Agnieszka Michalak IV TA

Stypendium starosty

  • Ewelina Gacek II TH
  • Marzena Lis II TH
  • Katarzyna Żądło II TH
  • Karolina Malec II TL/TE
  • Dorota Cież II TH

Stypendyści w roku szkolnym 2012/2013

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Adrian Worwa IV TE

Stypendium starosty

  • Weronika Pazdur IV TŻiGD
  • Agnieszka Michalak III TA
  • Iwona Czyszczoń IV B TH
  • Ewelina Nawara IV B TH
  • Małgorzata Twardowicz IV B TH

Stypendyści w roku szkolnym 2011/2012

Stypendium prezesa rady ministrów

  • Katarzyna Drąg IV a TH

Stypendium starosty

  • Agnieszka Michalak II TA
  • Adrian Worwa III TE
  • Agnieszka Kowalczyk IV A TH
  • Anna Malec IV TE
Skip to content