Wycieczka Mikołajkowa II TH oraz II TE/TL

Wycieczka Mikołajkowa II TH oraz II TE/TL

Wycieczka Mikołajkowa klasy II TH oraz II TE/TL

30 listopada klasy 2 TH i 2TE/TL spędziły dzień na wycieczce Mikołajkowej pełnej adrenaliny. Najpierw był Dom Strachów gdzie wcielają w życie nasze najgorsze koszmary. Był to zupełnie nowy wymiar strachu. Świat do którego weszliśmy przez stare, odrapane drzwi był wypełniony najgorszymi lękami, które czekały na nas w każdym ciemnym kącie nawiedzonego piętra. Droga pełna mroku, wyzwań, dylematów i poświęceń. Zacierane były granice między jawą a fikcją, a wszystko to na nasze własne życzenie🙈 następnie udaliśmy się do Zoltar parku gdzie była dalsza cześć atrakcji – paintball laserowy, labirynt luster, strzelnica laserowa i inne rozrywki, a wszystko to w towarzystwie koleżanek i kolegów było dobrym sposobem na integracje klasową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content