Vice Mistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej Halowej

Vice Mistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej Halowej

Nasi chłopcy Vice-Mistrzami Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Jeden z najmocniej obstawionych turniejów w Powiecie, wszystkie szkoły wystawiające swoje reprezentacje, czołowi piłkarze grający w rozgrywkach 4 i 5 ligi a także na szczeblu Centralnym i Wojewódzkim w rozgrywkach młodzieżowych. Pod względem sportowym, najmocniej obsadzona dyscyplina. W tym zacnym gronie, nasza skromna drużyna, która okazała się “czarnym koniem” turnieju i zrobiła niesamowitą niespodziankę.

W drodze do finału ekipa Ogrodnika pokonała, kilka mocnych piłkarsko szkół. Zwycięstwo z 1 LO (3:0) czy też Półfinał z Tischnerem (2:0) był dla naszych chłopców sporym wyczynem. Drużyna mimo młodego wieku, grała bardzo dojrzale i ładnie dla oka, prezentując duże umiejętności techniczne.

W meczu Finałowym, po świetnym meczu nasi chłopcy musieli uznać wyższość gospodarza i jednego z głównych faworytów całych zawodów, bardzo mocną reprezentację Zespołu Szkół N1 w Limanowej(Ekonom). Przegraliśmy ten Finał 1:2

Gorące podziękowania dla naszej młodej Reprezentacji. W piłce halowej, Reprezentację Ogrodnika, bywały już na najniższym stopniu podium, ale po raz pierwszy w historii jesteśmy w ścisłym finale.

Wielkie brawa dla Kamil Spórna, Kamil Chorągwicki, Gabriel Cichórz, Kacper Mucha, Szymon Kotarba, Piotrek Piekarczyk, Kacper Liberda, Maciej Kapłon, Jan Kokoszka, oraz Bartłomiej Wojtyczka za poświęcony czas i energię a także zostawione zdrowie na parkiecie. Nasi chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony,  zachowując się przy tym bardzo dojrzale. Ogromne gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content