Turbolandeskunde – Austria

Turbolandeskunde – Austria
Turbolandeskunde – Austria  – Nasze uczennice na podium. Miło nam poinformować, że uczennice klasy 4aTE Paulina Kozyra, Aleksandra Dawiec oraz Gabriela Sater wywalczyły dzisiaj III miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Turbolandeskunde. Koordynatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Konkurs odbył się w gościnnych progach Zespołu Szkół im H. Kołłątaja w Jordanowie. Serdecznie gratulujemy dziewczynom wiedzy, zaangażowania w przygotowanie do konkursu i zapału do nauki języka niemieckiego, ponieważ cała drużyna reprezentowała naszą szkołę w tym konkursie już po raz trzeci. WIELKIE GRATULACJE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content