II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej ,,Gwiezdny Krąg”

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej ,,Gwiezdny Krąg”
W dniu 17 kwietnia uczniowie klasy II i III Technikum Ekonomicznego wzięli udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej ,,Gwiezdny Krąg”. Olimpiada odbyła się w Centrum Dydaktyczno Kongresowym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 1328 uczestników zmagało się z 100 pytaniami wielokrotnego wyboru. Do kolejnych rozgrywek zakwalifikuje się najlepsza 50, którą poznamy 24 kwietnia!
Olimpiada jest organizowana wspólnie przez Komisję Europejska w Polsce, Parlament Europejski – Biuro w Polsce oraz Stupski Instytut ds. Młodzieży w partnerstwie z Punktami Europe Direct w Polsce, ekspertami Team Europe oraz POMORSKIE Regional EU Office.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content