Święto Odzyskania Niepodległości

Święto Odzyskania Niepodległości

Święto Odzyskania Niepodległości - 11 listopada 2021

W dniu 10 listopada 2021cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej akademii z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.
Ze względu na sytuację epidemiczną uroczystość odbyła się online. Jak co roku nasza szkoła wzięła również udział w akcji Szkoła do hymnu, dlatego rozpoczęliśmy wydarzenie punktualnie o godzinie 11.11 uroczystym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego w klasach, wraz z nauczycielami. Uczniowie klas 1TH i 1TL oraz 1TE wraz z opiekunkami Magdaleną Karpierz i Teresą Mazurkiewicz przygotowały piękną lekcję historii w postaci inscenizacji słowno-muzycznej. Społeczność ZSP z wielką powagą i odświętnie ubrana uczestniczyła w tym niezwykłym apelu, aby upamiętnić odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów. Jest to najpiękniejsze święto patriotyczne, bardzo ważne dla Polaków, dla Polski. Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia w formie zdalnej bardzo dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content