III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Futsalu

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Futsalu

Zgodnie z tradycją ostatnich lat, nasza drużyna znów wywalczyła podium w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej halowej.

Nasze reprezentantki grały bardzo ambitnie wygrywając swoją grupę. W trakcie walki grupowej pokonały w derbowym pojedynku Instal, zdobywając dwie bramki. Kolejny mecz grupowy na remis z Ogólniakiem, pozwolił wyjść z grupy z pierwszego miejsca. W półfinale niestety nasze dziewczyny przegrały 1:0 z Tischnerem. Mecz o trzecie miejsce był niezwykle zacięty. Dziewczyny ambitnie walczyły z gospodarzem imprezy ZS nr 1(Ekonom) remisując w regulaminowym czasie gry 0:0. W rzutach karnych nasze dziewczyny były bezkonkurencyjne wygrywając 3:1. Tym samym zdobywając podium.
Na przestrzeni ostatnich 5 lat, OGRODNIK, cztery razy był na podium( 2016- III, 2018- I, 2019- II, 2021- III). Piłka Nożna obok Piłki Ręcznej i Lekkiej Atletyki , staje się firmowym znakiem naszej szkoły. Dziękujemy naszej drużynie za poświęcenie, zostawione zdrowie na parkiecie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content