LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA

LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA

17 listopada klasa 1 TE wzięła udział w zajęciach on line na Platformie Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. Temat zajęć to "Zostań klimatycznym bohaterem - podejmij działania dla klimatu w swoim gospodarstwie domowym!"

Powyższa lekcja została przeprowadzona w ramach bloku edukacyjnego zajęć poświęconych zmianom klimatu, będących częścią zadań edukacyjnych projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA “Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla woj małopolskiego” Celem zajęć było zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów szkół technicznych w zakresie zmian klimatu i ich negatywnych skutków. Uczniowie dowiedzieli się m.in jakie mogą być skutki nieprzemyślanej działalności człowieka ale także o działaniach jakie mogą podjąć w swoich domach na rzecz ochrony środowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content