Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

“Nauczyciel… to przewodnik i lider, sternik łodzi. Jednakże energia, która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się” –Taylor MacKenzie

W dniu 13 października w naszej szkole świętowaliśmy  Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd szkolny wraz z klasami drugimi pod opieką Pani Moniki Rapacz przygotował uroczystą akademię, podczas której uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, a najzdolniejsi uczniowie odebrali z rąk Pana Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi stypendia naukowe, przyjmując jednocześnie gratulacje od obecnych na uroczystości – Pana Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu w Starostwie Powiatowym Artura Krzaka oraz od przyjaciela naszej szkoły Pana Radnego Powiatowego Grzegorza Wójcika. W tym dniu nie zapomnieliśmy również o naszych nauczycielach składając im życzenia i dziękując za ich codzienną pracę z nami. Miłym upominkiem były piernikowe serca własnoręcznie upieczone, udekorowane i zapakowane przez klasę 2 TŻ pod opieką Pani Elżbiety Tokarczyk-Janik oraz bileciki z życzeniami wykonane przez klasy pierwsze pod nadzorem Pani Anny Mrózek Kotarskiej. Spotkanie zakończono kursem jogi i relaksacji przeprowadzonym przez mistrza Sadu Babol o Babol 😁 – w tej roli wystąpił Szymon Kotarba z klasy 3 TH w asyście Rafała Drabika z klasy 2 TL. Gratulujemy serdecznie.

“Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.”

W podziękowaniu, za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, życzymy dużo wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych dla wszystkich naszych nauczycieli i pracowników szkoły. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content