Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

W dniu 25 czerwca 2021 r. odbędzie się uroczyste  zakończenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021.  Wszystkich uczniów zapraszamy na Mszę Świętą do kościoła św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej o godzinie 8.00, a następnie do szkoły na spotkania z wychowawcami i akademię online do sal lekcyjnych na godzinę 10.00.

Pragniemy w tym miejscu podziękować Szanownym Rodzicom naszych uczniów za dobrą współpracę ze szkołą. Dziękujemy za wspieranie dzieci w czasie nauki zdalnej w domach, stwarzanie sprzyjających warunków do realizacji nauczania online, za częste kontakty z Wychowawcami
i motywowanie swoich dzieci do wypełniania szkolnych obowiązków.

Dziękujemy Prezydium Rady Rodziców za bieżące wsparcie działalności szkoły.

Życzymy wszystkim spokojnych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. inż. Józefa Marka
w Mszanie Dolnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content