HOTELOWY TYDZIEŃ ZIEMI 2021

HOTELOWY TYDZIEŃ ZIEMI 2021

HOTELOWY TYDZIEŃ ZIEMI 2021

Dziękujemy za nominację Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej.
Z przyjemnością przystąpiliśmy do akcji, w ramach której uczniowie sadzą drzewka w otoczeniu swoich szkół. Uczniowie kształcący się w zawodach technik hotelarstwa i technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Pani Dyrektor mgr Katarzyna Wacławik posadziliśmy wiąz holenderski odmianę Wredei. To bardzo dekoracyjne drzewo o wąskim kolumnowym kształcie, które przez cały sezon ożywia ogród ciepłą żółtą barwą. Oprócz pięknej barwy, liście są ciekawie poskręcane i bardzo gęsto ułożone.

Dzięki udziałowi w akcji #hotelowytydzieńziemi2021 upiększamy nasze otoczenie i promujemy proekologiczne postawy. Ekologia odgrywa bardzo ważną rolę nie tylko w branży hotelarskiej i gastronomicznej, dlatego promując i kontynuując akcję, zapraszamy do udziału 3 kolejne szkoły:

  • Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu,
  • Szkołę Podstawową im. Wł. Orkana w Porębie Wielkiej,
  • Szkołę Podstawową nr 1 im. Marii Konopnickiej w Mszanie Górnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content