Wycieczka zawodoznawcza w F.P.U.H. JONIEC w Tymbarku

Wycieczka zawodoznawcza w F.P.U.H. JONIEC w Tymbarku

Klasy II oraz III TL na wycieczce zawodoznawczej

W dniu 27.04. 2022r uczniowie klas II i III Techniku Logistycznego uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej w F.P.U.H. JONIEC w Tymbarku. Firma dziala na rynku od 30 lat, zajmuje się produkcją elementów ogrodzeniowych.Podczas spotkania uczniowie poznali specyfikę firmy przedstawioną przez Panią Katarzynę Warecką natomiast o innowacyjnych narzędziach, które są wykorzystywane do projektowania ogrodzeń w systemie 3d opowiedział Pan Dariusz Dziadoń. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się jak wygląda łańcuch dostaw który został przybliżony przez kierownika ds. logistyki i magazynu Pan Krzysztof Kończak. Również uczniowie mieli możliwość spotkania się z prezesem firmy Joniec Panem Mieczysławem Joniec, który mówił o rozwoju firmy na przestrzeni 30 lat,a następnie odpowiadał na zadane pytania. Po spotkaniu warsztatowym w siedzibie firmy uczniowie z opiekunami udali się na zakład produkcyjny w Łososinie gdzie zobaczyli proces produkcji bloczków, proces pakowania i załadunku oraz magazyny. Podczas wizyty studyjnej na stanowiskach pracy uczniowie mogli bliżej poznać specyfikę zawodu logistyk, spedytor, magazynier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content