Wycieczka do Londynu

Wycieczka do Londynu

Wycieczka do Londynu

W dniach od 2 do 5 listopada odbyła się wycieczka szkolna do Londynu.

Pierwszy dzień pobytu uczniow ZSP w stolicy Anglii był bardzo intensywny i pełen wrażeń.
Podróż samolotem, poruszanie się metrem londyńskim, zwiedzanie słynnych atrakcji i słuchanie ciekawych opowieści naszego pilota, p. Beaty, zakwaterowanie u rodzin brytyjskich, i gdy do tego jeszcze podróżujemy z pozytywnie nastawioną i zdyscyplinowaną młodzieżą, to mamy już pakiet idealny.
 
Kolejne dni wycieczki uczniów ZSP były pełne wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Kilkanaście kilometrów pokonywanych pieszo codziennie, tysiące zdjęć, multum nowych doświadczeń, integracja a przede wszystkim dobra zabawa.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszego dnia pobytu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content