W poszukiwaniu wiosny…

W poszukiwaniu wiosny…

Wycieczka górska na Ćwilin klasy III TE

24 marca klasa III TE wraz z wychowawcą Panią Ariettą Liberda-Draus i Panią Zofią Kucharczyk mogły powitać wspaniałą wiosnę na górskiej wycieczce na Ćwilin. Pierwsze oznaki wiosny na szczycie pięknie widoczne, trasa jeszcze ośnieżona ale z pięknymi widokami, słoneczko przepięknie świeciło, humory dopisywały. Po dojściu na szczyt kiełbaska wyjątkowo smakowała, był czas na leżakowanie w promieniach słońca 🌞🌞🌞, nawet spotkaliśmy Panów którzy przygrywali nam na gitarze przy palenisku🎸🎸🎸 Nie zabrakło również wspólnych rozmów nie tylko o „matematyce”👩‍👦‍👦❤️❤️❤️
Integrację również zapewniła nam gra w Mafię, która jest specjalnością tej klasy. Wiosna przyszła do nas w pełni🌼🌼🌼 i niech zostanie wraz z dobrymi humorami na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content