Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24
W poniedziałek 4 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej. Wszystkich uczniów powitała dyrektor szkoły mgr Katarzyna Wacławik wraz z radnym powiatowym Grzegorzem Wójcikiem oraz wszystkimi pozostałymi nauczycielami. Ten rok, to rok rekordowy, nasza szkołę wybrało prawie 170 nowych uczniów, którzy rozpoczną naukę w klasach pierwszych liceum ogólnokształcącego, technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista,  technik hotelarz, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik logistyk. 
 
Wychowawstwo nad pierwszoklasistami objęli w klasach: I LO Pani Maria Habrzyk, I TL Pani Zofia Kucharczyk, I TŻiUG Pani Grażyna Szymuś, I TH Pan Łukasz Sułkowski oraz I TE Pani Arietta Liberda-Draus. Życzymy mądrych relacji wychowawca-uczeń, wzajemnego zaufania, szacunku oraz wiele radości w nauce i pracy. 
 
Wszystkim pierwszoklasistom gratulujemy wyboru naszej szkoły, życzymy wspaniałych chwil, rozwijania swoich pasji i zainteresowań oraz wielu sukcesów naukowych i osobistych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content