Uroczyste pożegnanie absolwentów 2023

Uroczyste pożegnanie absolwentów 2023

W dniu 28 kwietnia odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie maturzystów klas czwartych. Był to moment historyczny, ponieważ nasze mury opuszcza ostatni rocznik gimnazjum. Klasy wyjątkowe na długo pozostaną w pamięci nas wszystkich, a przede wszystkim wychowawców którymi byli Pani Maria Habrzyk – wychowawca klasy  IV TH, Pani Grażyna Szymuś – wychowawca klasy IV TŻiUG/TL oraz Pani Arietta Liberda-Draus – wychowawca klasy IV TE. Za wspólne chwile dziękujemy…
Podczas akademii mieliśmy okazję powspominać mijający czas, usłyszeć miłe słowa od tegorocznych maturzystów, bo to dla nich i dzięki nim odbyło się to święto w naszej szkole. Rozstanie to trudny czas, ale niezbędny w życiu i wręcz konieczny. Coś się kończy, by inne mogło się zacząć. Nasze “gołąbki” wyfruwają z naszych okien, co pięknie zobrazowała przygotowana przez organizatorów dekoracja. Życzymy Wam nasi absolwenci życiowej mądrości, pięknej miłości i radości w około. Niech omijają Was troski i otaczają zawsze ludzie dobrzy i wyjątkowi. Idźcie za marzeniami…

Nad organizacją czuwała klasa IV a TH wraz z wychowawcą Panią Anną Urbańską – Nowicką, serdecznie dziękujemy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content