Szkolny konkurs języka angielskiego online- WYNIKI

Szkolny konkurs języka angielskiego online- WYNIKI

Szkolny konkurs języka angielskiego online- WYNIKI

W dniu 25.02.2021 w godzinach popołudniowych w naszej szkole został zorganizowany Szkolny konkurs języka angielskiego online p.t. English in Use.
 
Do konkursu przystąpiło aż 47 uczniów naszej szkoły, co nas niezmiernie cieszy, gdyż świadczy to o tak dużej ilości miłośników języka angielskiego w ZSP.
 
Miejsca na podium zdobyły następujące osoby:
  1. miejsce – Miriam Handzel z kl.2 TE
  2. miejsce – Szymon Aksamit z kl. 2 TL
  3. miejsce – Justyna Frasunek z kl. 3 TE
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!
Nagrody będą wręczone w najbliższym możliwym terminie po powrocie do szkoły.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz gratulujemy chęci i zaangażowania 😀

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE p.t. ENGLISH IN USE

KTO, CO ????!!!!!!

Nauczyciele języka angielskiego zapraszają serdecznie wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w ogólno-szkolnym konkursie online z języka angielskiego – ‘English in Use’

KIEDY ????!!!!!!

Konkurs odbędzie się w ten Czwartek (25.02.2021) o godzinie 15 30 i będzie przeprowadzony w formie online za pomocą platformy – Quizizz.

JAK I GDZIE????!!!!!!

W czwartek (25.02.2021) o godzinie 15 30 na stronie szkoły na Facebooku pojawi się kod który umożliwi chętnym wzięcie udziału w konkursie.
Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta na platformie Quizizz – proszony jest o zalogowanie się, a jako adres użytkownika prosimy o wpisanie imienia i nazwiska biorącego udział w konkursie.

PO CO ????!!!!!

Konkurs skierowany jest do miłośników języka angielskiego, osób które pragną sprawdzić swój poziom wiedzy, a także do tych którzy najzwyczajniej w świecie chcą trochę porywalizować.
Oprócz mistrzowskich tytułów i ogólno-szkolnej sławy dla zwycięzców pierwszych trzech miejsc przewidywane są dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Co więcej, każdy uczestnik konkursu będzie nagradzany przez swojego nauczyciela języka angielskiego oceną.
Przyłącz się do zabawy i pokaż na co Cię stać! Baw się angielskim!!!
 
Zapraszają serdecznie:
Halina Majkowska
Teresa Mazurkiewicz
Anna Pietrzyk
Robert Lizak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content