Pożegnanie absolwentów 2024

Pożegnanie absolwentów 2024
W dniu 26 kwietnia pożegnaliśmy wyjątkowy rocznik absolwentów ZSP – pierwsi absolwenci po szkołach podstawowych. Uczniowie klas 5TH, 5TE/TL oraz 5 TŻ opuszczają mury naszej szkoły i zaczynają nowy rozdział swojego życia. Z tej okazji klasy czwarte pod przewodnictwem Pani Moniki Rapacz przygotowały wzruszające pożegnanie. Podziękowania i gratulacje płynęły z wielu stron, zarówno od Pani Dyrektor Katarzyny Wacławik, od Radnego Powiatu Limanowskiego Pana Grzegorza Wójcika, od nauczycieli, od młodszych kolegów i koleżanek jak też od samych absolwentów. Żegnajcie nasi kochani absolwenci, czas rozwinąć skrzydła oraz wyruszyć w dalszą interesującą podróż Waszego życia, niech Wam się darzy, a nauka w naszej szkole będzie pięknym wspomnieniem do którego będziecie wracać ze wzruszeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content