Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
W dniu 30 kwietnia społeczność szkolna ZSP im. inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej wzięła udział w uroczystej akademii z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Młodzież przygotowała montaż słowno-muzyczny z efektownym polonezem, który pozwolił nam poczuć ducha epoki oświecenia. Tą piękną uroczystością uczciliśmy 233 rocznicę uchwalenia tej pierwszej w Europie, jakże ważnej, dla Polski i świata konstytucji. Tanecznym krokiem rozpoczęliśmy słoneczny majowy weekend. Życzymy wszystkim udanego świętowania.
Podziękowania dla wszystkich organizatorów akademii, szczególnie dla Pani Teresy Mazurkiewicz, która wraz z uczniami klas pierwszych przygotowała tę uroczystość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content