Onkobieg – Razem po zdrowie

Onkobieg – Razem po zdrowie

W niedzielę 12 września po raz czternasty Polacy – i nie tyko! – pobiegli w geście solidarności z pacjentami onkologicznymi i ich rodzinami. Wszystko to za sprawą „Onkobiegu -Razem po zdrowie”, które organizuje Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Mięsaki i Czerniaki Sarcoma. W Warszawie. O mistrzowską rozgrzewkę ze studia w Warszawie zadbał ambasador Onkobiegu Michał Derlicki – sportowiec, aktor filmowy i teatralny. Nasze dziewczyny ekonomistki z klasy IV : Magda Budacz, Kasia Majerczyk, Martyna Zapała, Patrycja Bożek, Gabrysia Wielowska również dołączyły do tysięcy onkobiegaczy, otrzymując pakiet startowy z zawartością koszulek i ciekawych gadżetów a po ukończeniu biegu otrzymały medal pewnej wrażliwości. To cieszy i wzrusza. „Razem po zdrowie dla pacjentów i profilaktyki” Gratulacje Dziewczyny ! 👏❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content