IV TŻ i UG na wycieczce w Bułgarii

IV TŻ i UG na wycieczce w Bułgarii

Relacja z pobytu w Bułgarii

Bułgaria powitała piękną pogodą grupę uczniów naszej szkoły którzy od 13 września realizują projekt Ponadnarodowa mobilność uczniów 🌞

Kolejne dni pobytu naszych uczniów w Bułgarii nowe doświadczenia i niezapomniane przeżycia – rejs statkiem, pływanie na otwartym morzu, wyławianie muszelek i małż.

Szukasz najpiękniejszego miejsca nad bułgarskim Morzem Czarnym? Polecamy odwiedzić NESSEBAR – miasto to znajduje się na światowej liście dziedzictwa kultury UNESCO. To cudowne miasto z zabytkową starówką przypomina urokiem małe, klimatyczne miasta we Włoszech czy Hiszpanii.
Nessebar to 14-tysięczne miasteczko położone nad samym Morzem Czarnym. Miasto podzielone jest na dwie części: starożytną i współczesną. Część starożytna niegdyś była wysepką, a dziś połączona jest z nowoczesną przesmykiem. W Nessebarze zwiedza się jedynie część starożytną i nasi uczniowie mieli okazje zwiedzić to piękne miasto, które w całości ich oczarowało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content