Mistrzostwa OGRODNIKA w piłce nożnej halowej

Mistrzostwa OGRODNIKA w piłce nożnej halowej

28 października odbył się turniej piłki halowej mężczyzn. Zawody odbywały się w systemie ligowym.

Bardzo wysoki poziom sportowy, zacięte mecze i sporo emocji za nami. Pierwsze miejsce zajęła drużyna JD grająca w składzie: Kamil Spórna , Kacper Liberda, Maciej Kapłon, Alan Hanula , Paweł Niedojad, Igor Ogiela. Młoda drużyna okazała się czarnym koniem rozgrywek. Grali bardzo dojrzały futbol zdobywając 10 pkt w turnieju. Drugie miejsce przypadło faworytowi rozgrywek: ekipie KOKODŻAMBO, która zdobyła 8 pkt w turnieju. Mecz otwarcia i spore kontrowersje po decyzji sędziego sprawiły ,że padł remis. To spotkanie oraz remis z JD zdecydowały o drugim miejscu. Drużyna grała w składzie Bartłomiej Wojtyczka, Kacper Mucha, Kamil Chorągwicki, Jarek Stopka, Szymon Kotarba. Trzecie miejsce zajęła ambitnie grająca ekipa ELDORADO w składzie Rapacz Stanisław , Piotrek Piekarczyk, Damian Zapała , Kacper Burtan, Patryk Kowalczyk, Michał Nowak.

Najlepszym strzelcem turnieju został Bartłomiej Wojtyczka, zaś MVP imprezy został Kamil Spórna.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content