Ludzie listy piszą…

Ludzie listy piszą…

Szkolny Klub Korespondencyjny w ogrodniku

W ramach rozwijania umiejętności pisania w języku obcym, uczniowie klasy 2 TŻ naszej szkoły wraz ze swoją nauczycielką języka angielskiego napisali listy w języku angielskim do uczniów szkoły w Helsingborg w Szwecji. Jest to kontynuacja wymiany listów i pocztówek z ubiegłego roku. Klasa 1TE rozpoczęła wymianę listów z nowymi koleżankami i kolegami z miasta Çarsamba w Turcji, a klasy 1TL i 3aTŻ czekają z utęsknieniem na korespondencję z Maroka oraz Rumunii. Jeśli jesteś zainteresowany pisaniem tradycyjnych listów w języku angielskim i chciałbyś dołączyć do klubu, zgłoś się do sali nr 9. Na pewno znajdziesz bratnią duszę od pióra i poćwiczysz język obcy w praktyce. Zaprasza pani Teresa Mazurkiewicz. Jeśli wolisz kontakt online w języku angielskim z rówieśnikami to poczatuj w break out rooms podczas spotkań online na platformie Zoom- pani Halina Majkowska zaprasza do współpracy z młodzieżą z Indiana University w Bloomington w USA. Rozwijaj swoje umiejętności językowe w Ogrodniku!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content