KONKURS BIBLIJNY

KONKURS BIBLIJNY

KONKURS BIBLIJNY

10 marca w naszej Szkole odbył się etap szkolny 26. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.
 
Uczniowie rozwiązywali test, który był dostępny na platformie konkursowej. W tym roku uczniowie poznawali 1 i 2 List Św. Piotra i Księgę Jeremiasza. Uczniowie przygotowywali się do konkursu przez indywidualną pracę, materiały przygotowane przez katechetę oraz przez uczestnictwo w Warsztatach Biblijnych organizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie “Civitas Christiana”. Uczniowie uczestniczyli w Warsztatach: “Jeremiasz Prorok” prowadzonych przez ks. Adama Węgrzyna, “Powołanie Jeremiasza” prowadzonych przez dr hab. Aleksandrę Nalewaj oraz “Listy św. Piotra” prowadzone przez ks. dr Piotra Przyborka.
W etapie szkolnym brało udział 12 uczniów naszej Szkoły. Rywalizacja i poziom przygotowania do konkursu były duże, ponieważ aż 9 uczniów naszej Szkoły ukończyło test z wynikiem ponad 50%. 
 
Do etapu diecezjalnego zakwalifikowało się 3 najlepszych uczniów: Paulina Niedojad 3aEL, Karolina Bielak 2TH oraz Patrycja Wojtyczko 3TE.
 
Gratuluję uczestnikom, a zakwalifikowanym życzę dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content