Kolędowanie przy żłóbku

Kolędowanie przy żłóbku

Dnia 8 stycznia o godzinie 10:30 nasza szkoła miała przyjemność kolędować przy żłóbku w kościele w Parafii św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej. Młodzież pod opieką siostry Lucyny i siostry Bernadetty ponownie wprawiła nas w nastrój wigilijny. Mogliśmy po raz kolejny przeżywać radość z narodzenia Jezuska, wyśpiewać wspólnie piękne kolędy i uczestniczyć we wzruszającym przedstawieniu. Po jasełkach odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i rodziców, podczas której nasza młodzież włączyła się w jej oprawę. Wszystkim przybyłym na to wyjątkowe wydarzenie składamy serdeczne podziękowania. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content