Mistrzostwa Szkoły w Futsalu

Mistrzostwa Szkoły w Futsalu
Za nami mistrzostwa szkoły w futsalu. Wysoki poziom, mnóstwo bramek i sporo emocji. W finale spotkały się klasy IV TH/TE z klasą III TŻ. Wynik spotkania 2:2 i o mistrzostwie zdecydowały rzuty karne, w których lepsza okazała się klasa IV w składzie Bartłomiej Wojtyczka, Kacper Mucha, Jarek Stopka, Szymon Kotarba oraz  Kamil Chorągwicki. Faworyci i najbardziej doświadczeni zawodnicy nie zawiedli, triumfując w mistrzostwach szkoły.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciek Kapłon, który w meczu finałowym zdobył hat-trick, będąc kapitanem i kluczowym zawodnikiem swojej drużyny, prowadząc ją II miejsca w turnieju. Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Głuch uczeń II TL, który zdobył 7 bramek i wygrał konkurs karnych między, Piotrek Piekarczyk(5) i Maciej Kapłon(6). Wszyscy trzej zawodnicy w turnieju zdobyli po 5 bramek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content