Jasełka w ZSP

Boże Narodzenie to szczególny czas w roku – czas radości, uśmiechu, prezentów i rodzinnych spotkań, ale również czas refleksji, zadumy i nostalgii, którą wywołują w nas puste miejsca przy stole…
W świąteczny nastrój wprowadziło nas dzisiaj przedstawienie przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod czujnym nadzorem siostry Lucyny Harmaty oraz siostry Bernadetty Jurkowskiej. Te nietypowe jasełka , nietypowa sceneria i przepiękna oprawa słowno-muzyczna przypomniały nam, że Święta faktycznie są już tuż, tuż… Po wspólnym kolędowaniu i życzeniach złożonych przez przedstawicieli Samorządu Szkolnego, wszyscy udali sie do klas, aby tam podzielić się opłatkiem i zjeść symboliczną wigilię w gronie klasowym z wychowawcami.
Życzymy wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom, ich rodzicom oraz sympatykom naszej szkoły, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosły nam dużo pokoju, radości i miłości.
Niech Nowonarodzone Dziecię obudzi w nas to, co jeszcze uśpione, ożywi to, co uznaliśmy za martwe, wleje w tym szczególnym czasie nową nadzieję w nasze serca i pozwoli nam ze spokojem patrzeć w przyszłość.
Spędźmy ten czas w gronie naszych najbliższych nam osób, cieszmy się swoja obecnością i pamiętajmy o tych, których zabrakło w tym roku przy wigilijnym stole.
Niech nadchodzący Nowy Rok 2023 niesie spełnienie i realizację wszystkich naszych celów , marzeń i postanowień – zarówno tych zawodowych, naukowych, jak również tych osobistych.