„Małe szczęście w domu”

„Małe szczęście w domu”

„Małe szczęście w domu”

12 grudnia o godzinie 10:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Limanowej miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Małe szczęście w domu”. Celem tego konkursu jest między innymi zwiększenie wiedzy na temat dbania o rozwój pozytywnych zachowań w relacjach domowych, rozbudzanie wśród uczestników konkursu potrzeby kreowania pozytywnych emocji, szczególnie szeroko pojętego szczęścia i radości w domu i rodzinie. Uczniowie naszej szkoły, już drugi raz z rzędu wzięli udział w tym konkursie. W tym roku w kategorii uczniów grupy starszej uczennice klas pierwszych technikum otrzymały nagrody: wyróżnienie – Emilia Surówka; II miejsce Emilia Majerczyk oraz I miejsce Patrycja Marciniak. Gratulujemy dziewczynom z całego serca oraz życzymy dalszego rozwijania talentów plastycznych. Opiekunem uczennic była pani Anna Mrózek Kotarska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content