Gala rozdania dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów

Gala rozdania dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów

W ubiegły piątek, 25 marca 2022 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Nowym Sączu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W grupie najlepszych znalazły się również dwie uczennice Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Mszanie Dolnej.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymały:

Patrycja Bożek, uczennica klasy IV 4 letniego technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista oraz

Paulina Kozyra, uczennica klasy III 5 letniego technikum kształcącego również w zawodzie technik ekonomista.

Stypendystki odebrały dyplomy z rąk Małopolskiej Wicekurator Oświaty Pani Haliny Cimer. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje uczeń, który uzyskał promocję z wyróżnieniem uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Gratulujemy dziewczynom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content