Dzień seniora w Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej

Dzień seniora w Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej

Jesień życia to piękny czas i powinna być godna dla każdego. To był szczególny dzień w Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej gdzie w dniu 30 października obchodzony był Dzień Seniora. Nasi uczniowie Patrycja Dudzik, Magdalena Grzęda z 5 TŻ oraz Adrian Niedojad 5TE w szczególny sposób uświetnili tę uroczystość poprzez swój śpiew i grę na instrumentach. Seniorzy rozbawieni z uśmiechami na twarzy słuchali a momentami śpiewali piosenki. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy sto lat życząc zdrowia i radości. W dowód wdzięczności podopieczni DPS Mszana Dolna wręczyli ręcznie haftowany obraz, serdecznie dziękując za piękny występ naszej młodzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content