Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej.

Klasa 2TE pod opieką pani Doroty Szczypki przygotowała uroczystą akademię, podczas której uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, a najzdolniejsi uczniowie odebrali z rąk Pana Starosty limanowskiego p. Mieczysława Urygi stypendia naukowe, przyjmując jednocześnie gratulacje od obecnych na uroczystości – Pana dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu w starostwie powiatowym p. Artura Krzaka, od przyjaciela naszej szkoły Pana radnego powiatowego p. Grzegorza Wójcika oraz od Dyrektora naszej szkoły pani Katarzyny Wacławik . W tym dniu nie zapomniano również o naszych nauczycielach składając im życzenia i dziękując za ich codzienną pracę. Miłym akcentem były własnoręcznie wykonane upominki z życzeniami wykonane przez klasę 1LO pod nadzorem Pani Anny Mrózek-Kotarskiej.

Gratulujemy i serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy jeszcze raz 💕❤️💕

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content