Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

Złoty Indeks Politechniki Śląskiej

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasz wybitny uczeń klasy V TE/TL ZESPOŁU SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH Józef Potaczek został zakwalifikowany do etapu finałowego Olimpiady o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej z matematyki. To już kolejny podobny sukces Józefa imiennika patrona naszej szkoły. Tym bardziej jesteśmy dumni i trzymamy kciuki za etap finałowy tego konkursu, który odbędzie się w piękny dzień 8 marca 2024r – Dzień Kobiet. Składamy ogromne gratulacje i życzymy powodzenia na kolejnym finałowym etapie tego konkursu.

Do tego i innych konkursów matematycznych Józefa przygotowywała Pani  Arietta Liberda-Draus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content