Zbiórka plastikowych nakrętek

Zbiórka plastikowych nakrętek
Ponad dwa miesiące temu przed naszą szkołą pojawił się pojemnik w kształcie serca przeznaczony na zbieranie plastikowych zakrętek. W maju Samorząd Uczniowski zorganizował międzyklasowy konkurs polegający na zebraniu jak największej liczby zakrętek. Pomimo tego, że nie wszystkie klasy zmobilizowały się do wzięcia udziału w tej akcji, miło nam ogłosić, że właśnie dzisiaj pojemnik wypełnił się po brzegi. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu. Wszystkim klasom zaangażowanym w akcję gratulujemy godnej naśladowania postawy i dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs był ostatnią możliwością zdobycia punktów w rankingu klas: Klasa na medal. Wyniki tej rywalizacji ogłosimy wkrótce.
W najbliższym czasie poinformujemy również, na jaki cel przeznaczymy zebrane zakrętki.
WYNIKI KONKURSU 🏆🏆🏆
🥇1. miejsce KLASA 3ATEL – 9,58 kg
🥈2. miejsce KLASA 1 TŻ – 8,52 kg
🥉3. miejsce KLASA 2 TE – 4,66 kg
Wyróżnienie : KLASA 4aTŻ – 4,08 kg
Pochwała za udział – klasa 3 TŻ
ZBIÓRKĘ ZAKRĘTEK BĘDZIEMY NA PEWNO KONTYNUOWAĆ W PRZYSZŁYM ROKU, WIĘC JUŻ MOŻNA ZACZĄĆ SIĘ DO NIEJ PRZYGOTOWYWAĆ.
 
Zebrane przez Was zakrętki już powędrowały do Michała Łabuza. W imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz rodziców Michała dziękujemy serdecznie wszystkim klasom, które zaangażowały się w zbiórkę. Serduszko znowu puste – od września zaczynamy ponownie, dlatego przez wakacje odkładajcie zakrętki i zbierajcie na kolejną akcję. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content