Wycieczka zawodoznawcza do najciekawszych miejsc województwa świętokrzyskiego

Wycieczka zawodoznawcza do najciekawszych miejsc województwa świętokrzyskiego

W dniach 28-29.03.2023 grupy logistyków z klas 2 i 3 wraz z wychowawczyniami odbyły wycieczkę zawodoznawczą do najciekawszych miejsc województwa świętokrzyskiego. Celem wycieczki było poznanie specyfiki zawodu logistyka. W programie wycieczki było: Centrum Nauki Leonardo Da Vinci w Podzamczu, zwiedzanie Zamku w Chęcinach, Energetyczne Centrum Nauki w Kielcach, Fabryka Porcelany w Ćmielowie, Fabryka Picklington Automotive Poland oraz spacer po urokliwym Sandomierzu. Młodzież była zachwycona wycieczką. Nie zabrakło również modlitwy w Katedrze w Sandomierzu. Udało nam się zobaczyć również plan filmowy serialu “Ojciec Mateusz”. Dziękujemy panu przewodnikowi za troskliwą opiekę i czekamy z niecierpliwością na kolejny wyjazd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content