Wycieczka klasy III TE oraz IV TE do Warszawy

Wycieczka klasy III TE oraz IV TE do Warszawy
Klasy 3TEL i 4aTE wraz opiekunami Panią Janiną Filipiak i Panią Haliną Bubiłek dnia 11 i 12 kwietnia 2023 roku uczestniczyły w wycieczce zawodoznawczej w ramach projektu “Rozwój CKZ w Powiecie Limanowskim”.
Mieli okazję poznać zabytki naszej stolicy i urokliwe Stare Miasto. Niespodzianką było spotkanie Pana kataryniarza, który przybliżył im tajniki jego pracy.
W ramach poszerzania wiedzy o przyszłym zawodzie odwiedzili Narodowy Bank Polski i Giełdę Papierów Wartościowych. Zapoznali się z miejscem pracy posłów odwiedzając Sejm RP.
Podziwiali panoramę naszej stolicy z Pałacu Kultury. Przeszli krótki kurs historii naszej ojczyzny zwiedzając Zamek Królewski. Podziwiali wytrwałość żołnierzy pełniących wartę przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Ekspresja i ogrom wiedzy przewodników poszerzyła ich wiedzę o Warszawie i ojczyźnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content