Wycieczka klasy I LO i I TE do Krakowa

Wycieczka klasy I LO i I TE do Krakowa
W dniu 20 grudnia tuż przed najpiękniejszym świętami w roku klasa I TE oraz I LO wraz z opiekunami udała się na wycieczkę mikołajkową do Krakowa. Na początku śpiewy w autobusie i wesołe rozmowy, potem pobyt w House of Attractions na ulicy Grockiej… Był labirynt z laserów, kino 7D, wirtualne gry, rollercoastery, pokój do góry nogami, Infinity room, labirynt luster, „centrum dowodzenia” motyli, ptaków i króliczków… oj chciało się zabrać niejedno zwierzątko do domu😂😂😂 Nasteoną atrakcją był seans w kinie dla jednych wzruszająca bajeczka, dla innych „poważny” dramat…
Wycieczka udana, młodzież wzorowa, możemy planować kolejne!!!
PS Były też wpadki: błędy w datach w filmie „historycznym”, czy w infinity room pomylono bryły matematyczne… a takich błędów nie mogliśmy przemilczeć😂😂😂 Najważniejsze że Iza sie nie zgubiła i szczęśliwie dotarliśmy z powrotem😂😂😂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content