Wybory do Samorządu Szkolnego 2021/2022

Wybory do Samorządu Szkolnego 2021/2022

Miło nam poinformować, iż w trakcie wyborów do Samorządu Szkolnego, które odbyły się 27 września br znaczną przewagą głosów wygrał uczeń klasy III TE – Bartłomiej Wojtyczka. Tuż za nim uplasowali się Gabriela Merklinger oraz Jarosław Stopka – uczniowie klasy III TH. Ogromnie gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu sukcesów na arenie nieco “politycznej”. Pełnienie tak zaszczytnej roli w szkole niesie za sobą wielkie zobowiązania, ale i ciężar pracy i wyrzeczeń. 

Zaś w dniu 30 września odbyły się wybory na Opiekunów Samorządu Szkolnego. Najwięcej głosów otrzymała Pani mgr Monika Rapacz, a tuż za nią Pani mgr Magdalena Karpierz. Samorząd Szkolny liczy na zorganizowaną współpracę ze swoimi nowymi opiekunami. Życzymy powodzenia i gorąco gratulujemy.

Do tej pory Samorządem czujnie i z sumiennością opiekowali się mgr Arietta Liberda-Draus oraz mgr inż. Wiesław Kuczaj, za co serdecznie dziękujemy. Jesteśmy dobrej myśli, iż to co zostało dobrze zapoczątkowane, będzie kontynuowane, zaś to co można poprawić, zostanie poprawione.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content