Wspinaczka Percią Akademików na Babią Górę, klasa II TE i klasa III TŻ.

Wspinaczka Percią Akademików na Babią Górę, klasa II TE i klasa III TŻ.

Wspinaczka Percią Akademików na Babią Górę, klasa II TE i klasa III TŻ.

23 000 kroków, ok 13 km w nogach i ogromna satysfakcja, że daliśmy radę – Babia Góra – 1725m npm zdobyta w dniu 27 października . W wycieczce uczestniczyły klasa 2 TE oraz 3 TŻ wraz z opiekunami Panem Piotrem Majkowskim, Jarosławem Kordeczką oraz Panią Dorotą Szczypką i Moniką Rapacz pod czujnym okiem Pana przewodnika Tomasza Urbańca, który dzielił się z nami swoją bogatą wiedzą przyrodniczą i czuwał nad bezpiecznym wejściem na szczyt żółtym szlakiem czyli tzw Percią Akademików.. Łatwo nie było, ale widoki, które zastaliśmy na szczycie, zrekompensowały wszystko. Jednym słowem, było warto. A wszystkim uczniom gratulujemy kondycji i zapału w wychodzeniu. Byliście super.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content