Szkolny Klub Korespondencyjny

Szkolny Klub Korespondencyjny

Szkolny Klub Korespondencyjny

W ramach rozwijania umiejętności pisania w języku obcym, uczniowie klasy 1 TŻ naszej szkoły wraz z nauczycielką angielskiego Teresą Mazurkiewicz, napisali pocztówki świąteczne z życzeniami w języku angielskim do uczniów szkoły w Helsingborg w Szwecji. Podzielili się również informacjami dotyczącymi tradycji wielkanocnych w naszym kraju. Co więcej, pocztówki wykonali samodzielnie ujawniając przy tym niesamowity talent plastyczny.

W dzisiejszych czasach pandemii oraz zdalnego nauczania chcemy sprawić choć trochę radości zaprzyjaźnionym rówieśnikom i zachować pozory normalności. Mamy nadzieję, że nam się to udało. Jeszcze będzie pięknie. Happy Easter!!! Wszystkich zachęcamy do poczytania o tradycjach świątecznych w Szwecji https://sweden.se/culture-traditions/easter/ Zdrowych Świąt!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content