Szkoła do hymnu 2020

Szkoła do hymnu 2020

Szkoła do hymnu 2020
odśpiewany hymn narodowy
wtorek 10 listopada o godz. 11:11

BÓG – HONOR – OJCZYZNA te wartości jak co roku towarzyszą  uczniom naszej placówki.

W dniu 10 listopada o godzinie 11:11 cała społeczność szkolna zaangażowała się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii podjęliśmy decyzję aby wspólnie zaśpiewać hymn on-line w zespole utworzonym z uczniów klas trzecich naszej placówki.

Łącząc się poprzez platformę MS Teams młodzież wraz z kadrą pedagogiczną wspólnie odśpiewała hymn Polski.

Dyrekcja Szkoły dziękuje wszystkim zaangażowanym w tą akcję i wyraża podziw dla jakże patriotycznych postaw młodzieży, która po raz kolejny chętnie włączyła się  we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy

Samorząd Szkolny składa podziękowania dla wszystkich zaangażowanych. Polska Niepodległa to Polska w której chcemy żyć, chcemy funkcjonować, rozwijać się i zakładać rodziny.

„Być zniewolonym znaczy zawsze: być samotnym. Wyzwolenie człowieka zaczyna się od wewnątrz. Nie mogłoby się jednak zacząć, gdyby człowiek nie spotkał obok siebie wolności innego i gdyby się nią nie zachłysnął” słowa księdza prof. Tischnera niech wprowadzą nas w nastrój i żywe obchody tego ważnego dla Polaków święta Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy wszystkich do głębokiego rozważania w swoich domach, wśród swoich najbliższych czym jest Niepodległość, Wolność, Ojczyzna szczególnie w tym trudnym czasie w jakim przyszło nam żyć, zdobywać wiedzę, kształcić się i rozwijać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content