Spacer górski klasy IV TE

Spacer górski klasy IV TE

Przysłowie z cyklu “Swego nie znacie, cudze chwalicie” zostało w dniu 18 października potwierdzone przez klasę IV TE wraz z wychowawczynią Ariettą Liberda-Draus. Spędzili oni bowiem urocze chwile na wycieczce górskiej na naszej Górze Maciejowej w Rabce Zdrój. Pogoda była wprost idealna, słońce mocno świeciło i wiaterek powiewał. Były kiełbaski na ognisku, wspólne rozmowy, głośny śmiech, kadry z “krówkami” i nie tylko, nie zabrakło tradycyjnej gry w Mafię, co w tej klasie jest już niemalże tradycją górską :)))) W czasie ostrych przygotowań maturalnych należy się naszym tegorocznym maturzystom chwilka wytchnienia i relaksu na pięknych gorczańskich przestworzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content