Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 29 września w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Uczniowie pięciu klas: liceum ogólnokształcącego, technikum ekonomicznego, technikum żywienia, technikum logistycznego, technikum hotelarskiego, zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Po oficjalnym złożeniu ślubowania przez przewodniczących klas, miało miejsce ślubowanie na wesoło. Klasy musiały zaprezentowani walory muzyczne, malarskie, kulinarne, sprawnościowe.  Zacięta rywalizacja, przy ogłuszającym dopingu publiczności, wyłoniła nam zwycięzców.  Pierwsze miejsce wywalczyła klasa I technikum ekonomicznego wyprzedzając o włos klasę I technikum hotelarskiego, a na trzecim miejscu  uplasowała się klasa I liceum ogólnokształcącego. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach tego wydarzenia czyli klasie II technikum logistycznego, II technikum ekonomicznego, II liceum ogólnokształcącego oraz przedstawicielom klasy III technikum hotelarskiego, którzy zapewniali oprawę muzyczną.

Wraz ze swoimi klasami swój chrzest musieli przejść także nowi wychowawcy: Pani Zofia Kucharczyk, Pani Maria Habrzyk, Pani Arietta Liberda Draus, Pani Grażyna Szymuś, Pan Łukasz Sułkowski.

Szczególne podziękowania należą się prowadzącym konferansjerkom: Zuzi Nowak i Patrycji Kowalczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content