Projekt eTwinning “Volles Haus – Pełna Chata”

Projekt eTwinning “Volles Haus – Pełna Chata”

Miło nam poinformować, że realizowany w zeszłym roku na zajęciach języka niemieckiego projekt eTwinning “Volles Haus – Pełna Chata” otrzymał Krajową Odznakę Jakości. Odznaka Jakości jest przyznawana wybitnym projektom eTwinning i wskazuje osiągnięcie określonego krajowego i europejskiego standardu. Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską. 

Projekt realizowała klasa 1 Technikum Ekonomicznego z Panią Moniką Rapacz. Serdecznie gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content