Pożegnanie klas IV

Pożegnanie klas IV

Zamyka się pewien rozdział Waszego życia

Drodzy maturzyści,
 
Zamyka się pewien rozdział Waszego życia i wkraczacie na zupełnie nowe ścieżki dorosłości wymagające dokonania wielu wyborów, a także dające szanse na realizowanie życiowych planów. Cztery lata jakie spędziliście w naszej szkole pozwoliły Wam na zdobycie wielu wspomnień oraz nabranie doświadczeń i umiejętności, z którymi wkroczycie w nowy etap życiowej wędrówki.
 
W tym miejscu chcielibyśmy Wam też podziękować za wspólnie spędzone lata. Wszystkie chwile związane z Wami na długo zostaną nam w pamięci. Mamy nadzieję ze będziecie dobrze wspominać nie tylko nas uczniów, ale również pedagogów i wszystkich pracowników naszej szkoły.
Życzymy Wam wielu sukcesów i osiągnięć na nowej życiowej drodze. Aby codzienne zmagania z dorosłością odnosiły sukcesy i przynosiły same szczęśliwe dni, oraz, aby cele jakie sobie wyznaczycie, przychodziły wam bez trudu i problemów. Mamy nadzieję że każdy kolejny dzień waszego życia będzie pozytywnym doświadczeniem i szansą na lepsze jutro.
 
Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content