Powiatowa Licealiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim

Powiatowa Licealiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim

22 lutego na stoku w Kasinie Wielkiej odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim. Nasze zawodniczki Mucha Katarzyna i Dobrowolska Aneta zaprezentowały się znakomicie zdobywając w punktacji szkół wysokie trzecie miejsce. Panowie naszej szkoły także rywalizowali doskonale zdobywając w punktacji szkół czwartą lokatę. Indywidualnie Stanisław Rapacz zdobył brązowy medal kwalifikując się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Kluszkowcach 10 marca. Na zawodach wojewódzkich wystąpi także Kasia Mucha, która dzisiaj indywidualnie wywalczyła wysokie czwarte miejsce. Trzymamy kciuki za naszych sportowców 10 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content