Powiatowa Licealiada młodzieży w koszykówce

Powiatowa Licealiada młodzieży w koszykówce
Trzeciego listopada odbyła się Powiatowa Licealiada młodzieży w koszykówce 3×3 w kategorii dziewcząt i chłopców. Dziewczęta zajęły miejsce na podium, wywalczyły III miejsce. Serdecznie im gratulujemy.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Julia Stachura, Patrycja Wicherek, Małgorzata Studzińska, Natalia Wójtowicz, Jakub Ciask, Kacper Loch, Bartłomiej Popiołek oraz Kamil Głuch. Po zaciętych bojach w systemie “każdy z każdym” nasza młodzież zdobyła cenne doświadczenie, a także mogła zaprezentować swoje umiejętności. Nasze dziewczęta uzyskały bardzo dobry rezultat zdobywając III miejsce na turnieju, wśród sześciu szkół powiatu limanowskiego.
Dziewczynki w ciągu ostatniej minuty w walce z Ekonomem, rzutem na kosz uzyskały cenne punkty, które pozwoliły im wskoczyć na podium tych zawodów. W kategorii chłopców rywalizowało siedem szkół. Poziom rozgrywek stał na wysokim poziomie, dzięki sporej liczbie zawodników uprawiających koszykówkę w klubach i grających wyczynowo. Mimo tego nasi chłopcy walczyli jak równy z równym, przegrywając swoje pojedynki minimalnie. Najlepsze spotkanie rozegrali z Tymbarkiem wygrywając 7:3. Pozostał pewien niedosyt, ale zdobyte doświadczenie i motywacja do dalszej przygody z koszykówką, rekompensuje nam ten turniej.
Składamy serdeczne podziękowania dla naszych reprezentantów i reprezentantek. Gratulujemy ambitnej postawy i godnego reprezentowania naszej szkoły na mistrzostwach powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content