Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
Z olbrzymią satysfakcją pragniemy poinformować, iż uczeń klasy 5 TE/TL Józef Potaczek został zakwalifikowany do drugiego etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki. Warto dodać, iż Józef od dłuższego już czasu rozwija się matematycznie nie tylko w szkole ale i ucząc się zdalnie w domu pod opieką nauczyciela Pani Arietty Liberda – Draus.
Jest to olbrzymie wyróżnienie ponieważ nasz uczeń konkurował z uczniami najlepszych liceów o profilach matematycznych z całej Polski. Aby przystąpić do tej olimpiady musiał mieć przerobiony cały materiał szkoły średniej, a nawet i treści wykraczające podstawę programową z rozszerzenia. 
Składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych matematycznych sukcesów.
 
Kolejny etap olimpiady odbędzie się 28 stycznia br w Krakowie na terenie AGH, już możemy obiecać że będziemy mocno trzymać kciuki za naszego wybitnego ucznia👏👏👏.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content