Mistrzostwa ZSP Mszana Dolna w Piłce Siatkowej

Mistrzostwa ZSP Mszana Dolna w Piłce Siatkowej

Mistrzostwa ZSP Mszana Dolna w Piłce Siatkowej

Za nami dzień pełen emocji. Dziesięć drużyn w fazie eliminacyjnej, pięć w fazie ścisłej turnieju. Czterdzieści siatkarek i czterdziestu siatkarzy, stworzyło emocjonujące sportowe widowisko. Nie brakowało pięknych ataków, zagrywek i odbiorów. Dziękujemy uczestnikom za piękną sportową postawę a dyrekcji szkoły i samorzadowi uczniowskiemu za nagrody i pomoc w organizacji imprezy. Gorące podziękowania dla uczniów :Michała Zapały, Michała Nowaka, Anety Dobrowolskiej i Natalii Wójtowicz za sędziowanie całego turnieju.
🏅🏆🥇Mistrzem szkoły w roku 2024 została klasa III TL w składzie:

  • Julia Stachura ,
  • Oliwia Potoniec ,
  • Jakub Ciask,
  • Bartek Popiołek,
  • Kamil Głuch,
  • Artur Dudzik,
  • Agata Kaim.

II 🥈Miejsce przypadło klasie III TE
III🥉 Miejsce zdobyła klasa IV TEL
IV Miejsce klasa I LO
V Miejsce klasa I TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content