Międzynarodowa wymiana korespondencji tradycyjnej

Międzynarodowa wymiana korespondencji tradycyjnej

W ramach rozwijania umiejętności pisania w języku obcym i jak najlepszego przygotowania się do zadania pisemnego na maturze, uczniowie klasy 2 TŻ naszej szkoły pod kierunkiem swojej nauczycielki języka angielskiego napisali listy w języku angielskim do uczniów szkoły w Helsingborg w Szwecji. Jest to kontynuacja wymiany listów i pocztówek z zeszłego roku. Współpraca pomiędzy szkołami to możliwość rozwijania umiejętności w zakresie komunikowania się w języku angielskim, ponadto uczniowie mają okazję poznać rówieśników z innego kraju, ich zainteresowania, tradycje, rodziny, szkołę, miejscowość w której mieszkają oraz różne wydarzenia z ich życia. Wymiana korespondencji wszystkim uczestnikom daje dużo radości i z niecierpliwością czekają na kolejne listy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content